BC REBEL - Škola boxu Roberta Rosenberga

Boxerská škola BC Rebel vznikla v roce 2011 a byla založena interkontinentálním šampionem a držitelem titulového pásu WBU - Robertem Rosenbergem. Ačkoliv má Roberta mnoho lidí zafixovaného jako ikonu v úplně jiném průmyslu, je box jeho celoživotní láskou a hnacím motorem. Od roku 2010 drží trenérské zkoušky III. a IV. stupně a v roce vystudoval dokonce trenérský program FTVS Univerzity Karlovy, který mu přidělil stupeň II. Zmíněné vzdělání drží jen kolem 14 dalších trenérů boxu v ČR.

Na Robertovi oceňuju hlavně jeho přímost a schopnost jednoduše vysvětlit co mátě dělat. A žádný flákání! - Petr D.

Box není jen o mlácení do hlavy

Nemusíte se bát, že se od začátku budete muset prát, nebo vás někdo bude bít proti vaší vůli. K situacím, kdy s někým skutečně již boxujete se dostanete jako začátečníci až časem, navíc jen pokud se na to cítíte. Box tedy nemusí být jen cestou k boxování s lidmi, jak je prezentován často v TV, ale i cestou k lepší fyzické kondici.

Co vše v BC Rebel nabízíme

Hromadný trénink boxu

Hromadné tréninky jsou vedeny moderními metodami a rozhodně se při nich nebudete nudit, jelikož se každý trénink mírně liší. Vlastní souboj v páru přichází až když budete chtít sami, nejdříve však po prvním měsíci trénování. Trenér Vás bude během tréninku motivovat a snažit se z vás dostat maximum.

Dětské tréninky boxu

Dětské tréninky jsou určeny pro děti od 6 do 14let. Trénink se zaměřuje na všeobecnou průpravu a fyzickou kondici. Rodiče jsou na prvních trénincích vítáni, aby viděli, jak trénink probíhá.

Soukromý trénink boxu

Pokud chcete, aby se trenér věnoval jen vám, mít svůj klid nebo se jen necítíte na skupinovou hodinu, domluvte si individuální lekce a termíny, které Vám vyhovují.

Kruhový trénink dospělí

Při tomto dynamickém cvičení v aerobním tempu se pořádně zapotíte. Kruháč je ideálním způsobem jak pro budování hmoty, tak i pro spalování tuků.

Poptání tréninku v BC Rebel

Zvolte si druh kurzu, který je pro vás ten pravý.
Vaše poptávka poletí přímo do BC Rebel, odkud se vám trenéři ozvou a vytvoří z vás boxera.